1 / 9
Se prodava Lada Special 1600 Fabrika
1.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.11.2020 17:05

Демир Капија / Неготино

Марка:

Lada

Модел:

2106

Година:

1981

Гориво:

Бензин

Километри:

55000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2018

Сила на моторот:

57 kw / 77 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Ladata e vo besprekorna sostojba edna od najzaçuvanite vo balkanot, Prva boja, realni 55.000 km, Pali vozi.
Dojdete,videte,probajte i uverete se!

Moze zamena za ponovo vozilo, za zamena e druga cenata.

Kontakt tel: 071/839-997

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ерџан
Потврден огласувач
071839997
Испрати Е-маил до огласувачот