1 / 6
Stanovi i Apartmani
1.000 МКД
Цената е фиксна
30.07.2022 11:09

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

22 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2019

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Александар Македонси 520

Se izdavaat stanovi i apartmani na dnevna osnova. Poseben vlez, posebno wc i kupatilo vnatre, posebno kujna. TV ili video prozektor, krpi, postelnini, privatna terasa ili dvor, wifi internet. Obezbeduvame se za vas prijaten prestoj. Cena 900 den od apartman na den za dvajca (po 450). ako e samo eden gostin cenata e 800. Posebni popusti za podolg period. Za podetalni information javete SE na 079/316-378 ili 077/630-458.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Методија Костоски
Александар Македонски 520
Потврден огласувач
077630458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам