Купувам куќа на 1 спрат
1 €
Цената не е фиксна
07.04.2021 18:08

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

КУпувам куќа на 1 спрат до 30.000еур. Понуди на 070308977

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам