1 / 4
Se prodava kuka vo centarot na Prilep
2 €
30.07.2020 19:01

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

237 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

237 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Marksova 40

Se prodava kuka vo centarot na Prilep nasproti postata vo neposredna blizina na opstina prilep i zdrvstveniot dom so povrsina od 237 m2 so markica za gradba prizemje plus cetiri kata so celosna kvadratura od 1050 m2
Kontakt na tel. 072/251-015

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Mende
Потврден огласувач
072251015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам