1 / 6
Volvo FH12 460
11.500 €
02.07.2020 15:54

Прилеп / Прилеп

Se prodava volvo 2005 godina registrirano do 20.04.2021 so odlicni gumi servisirano

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
075 281 679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам