1 / 10
Kompresor, + Airbrush-nov
1 МКД
Цената не е фиксна
26.03.2023 01:32

Гази Баба / Скопје

- Spric -mal, "SpeedySprayer, USA !

-KYORITSU klamp-metar model 830 - Japan

---Pribor za kompresor:
-SEPARATOR (filter) za ulje i voda od kompresor-nov!
- Mini OILER ( za pneumatski ALAT - nov!

- "MAKITA" brusalici 115 i 125 mm,
9503bh 560w ,i 9005b 1020w !

-Spric '"ASTURO" made in ITALY, profi...
-

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

077 851 251
Потврден огласувач
077 851 251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам