1 / 8
VIKENDICKA VO MARIOVO VITOLISTE
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2020 12:24

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

1,5

Квадратура:

25 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

10600 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2015

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Se prodava mala vikend kujca vo atarot na selo Vitoliste.
Idealno za ljubiteli na lovot na divi zivotni.

cist imoten list.

PODETALNI INFORMACII NA TEL. 078 404 977

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

KIRE
Потврден огласувач
076231444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам