1 / 5
Se izdava
1 €
24.06.2020 17:37

Битола / Битола

Nov objekt vo centarot na gradot so odlicen pristap od idividualen prostor so nadvoresna kujna i toaelt , internet , kabelska , klima ured i moznost za oznajmuvanje na avtomobil. 078 285 016

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Lidija
ul.21 br. 22
Потврден огласувач
070395284
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам