1 / 12
Apartmani vo Pestani
1 €
Цената не е фиксна
30.11.2022 14:08

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот на Охридското езеро.
Апартманите се наоѓаат на почетокот од Пештани и секој апартман е опремен со:
- бања
- клима
- фрижидер
- прибор за јадење и пиење
- тераса
- Телевизор
- Wi-Fi
- паркинг простор
* заедничка летна тераса и дворно место

Локација:
https://goo.gl/maps/c4Ffj2pUgRWkoCNn6

Цена по договор
За повеќе информации на телефон:
+38977702433

Instagram: ajkoskiapartments
Facebook: Ajkoski Apartments
Viber: +38977702433

Слободни термини:
Од 20.08
Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077702433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам