1 / 11
Exclusive Apartmani so pogled na ezero sproti Riviera!
85 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2023 21:51

Охрид / Охрид

Exclusive apartmani kompletno opremeni so direkten pogled na ezero so besplaten parking.
Cena 25 eu za dve osobi!
070456689 Borce

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
070456689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам