Купувам плац во Чучер Сандево
8.000 €
Цената е фиксна
26.06.2020 14:19

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Купувам плац во Чардак до 8.000 ЕУР до 600м2.

Лидија.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Lidija
Потврден огласувач
071289384
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам