1 / 1
Иверка за кујна
200 €
26.06.2020 18:35

Аеродром / Скопје

Се продава иверка за кујна шампањ боја и нова плотна

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Tatjana
Потврден огласувач
072213744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам