Барам мала куќичка или викендичка во околина на Скопје
10.000 €
27.06.2020 21:56

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1 m²

Број на соби:

2

Греење:

Друго

Наместена:

Не

Барам мала куќичка или викендичка во Скопска Црна гора или околина на Скопје, до 10 000 евра

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од:

pajo toci
Потврден огласувач
075474600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам