1 / 6
Plac od 2850m2 vo Markova Susica / Markov Manastir
55 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2022 20:20

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

2850 m²

Тип на земјиште:

Останато

Prodavam plac od 2850m2 na glaven pat odma pred vlezot vo seloto. Na 30 metri od raskrsnicata.
Mozna e zamena za 3 stana so povrsina od 50m2 vo Skopje (Kisela Voda, Aerodrom, Novo Lisice)
Cena 55evra 1m2 (ima prostor za dogovor)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Влатко
Потврден огласувач
071200756
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам