1 / 8
Renault trafic 93
1.999 €
30.06.2020 00:15

Прилеп / Прилеп

Se prodava poveke namensko kombe Renault Trafic so cerada, smeneti site gurtni i glicerinska pompa, kombeto e pali vozi treba samo registracija

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
076228382
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам