1 / 12
****APARTMANI****ekstra ceni
1 €
17.03.2023 11:48

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Pet kompletno opremeni apartmani i pet studia, sekoj so opremena kujna,terasa,klima,kablovska, smartTV, wireless internet,sopstven parking, perenje i peglanje po potreba. Povekje informacii i sliki na
www.apartmaniohrid-kolevski.com
email: a.kolevski@hotmail.com
tel. +38970250505 Aleksandar tel.+38975890999 Izabela

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Aleksandar Kolevski
Потврден огласувач
070250505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам