1 / 3
Се издава Стан во Охрид
9.000 МКД
Цената е фиксна
21.11.2022 15:29

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Станот се наоѓа во близина на градската болница на оддалеченост од 15 минути до центарот во Охрид. Локацијата е на мирно и многу пријатно место за одмор. Обезбеден е со два TV, шпорет за готвење, паркинг место. Цена по договор. За повеке имформации можете да ми се јавите на 070-260-370 - Ристе.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070260370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам