1 / 2
OBJEKT (MAGACIN)
1 €
09.10.2022 14:09

Прилеп / Прилеп

se izdava magacin/skladiste na ulica dimce jovanoski daboski br.5 prilep.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Stanko
Потврден огласувач
071214939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам