1 / 2
Се продаваат или заменуваат 2 спратови од семејна куќа
45.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.04.2021 23:28

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

10

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1990

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Кеј 19 - 9

Се продаваат или заменуваат за стан 2 спратови од семејна куќа. Одлична локација

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Dimitrinka
Потврден огласувач
077749809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам