1 / 11
Petreski Apartmani strog centar Ohrid 30m. od Carsijata
55 €
12.05.2023 21:51

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Apartmani vo strog centar vo Ohrid.
Kompletno i moderno opremeni za 4-5 osobi
070456689

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
070456689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам