Iznajmivam od 15 juli do 15 septemvri
500 €
02.07.2020 20:30

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

90 m²

Број на соби:

3

Греење:

Нема

Наместена:

Да

Da ima se

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара за изнајмување од:

sasko
Потврден огласувач
38970361255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам