1 / 12
Prodavam kabel s-video i adapter s-video na composite
100 МКД
03.07.2020 01:06

Бутел / Скопје

Prodavam kabel s-video 2komada i adapter s-video na composite i uste eden composite na s-video sve toa za 100 denara

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Gorgi
Потврден огласувач
078337707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам