1 / 2
Masina za sadovi i bojlerce
4.000 МКД
03.07.2020 13:09

Битола / Битола

Prodavam paket polovno:masina za sadovi za 12 kompleti i nisko montazno boljerche.informacii na: 071/340295

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
078322106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам