1 / 12
Garsoniera- Studio Apartman vo najstrog centar na Ohrid
1.990 МКД
Цената не е фиксна
06.06.2023 18:00

Охрид / Охрид

Se izdava kompletno opremen Studio Apartman ( kablovska TV, bezzicen internet, klima... ) so balkon i sopstven parking.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Saso Pavlovski
Потврден огласувач
078313109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам