1 / 9
Anatomski Memori Pernici
699 МКД
31.07.2022 14:15

Куманово / Куманово

Анатомски мемори перници составени од:

Јадрото е изработено од 100% мемори пена , 9cm повисоката страна и 7cm пониската страна
Навлаката е третирана со антиалергиска и антибактериска заштита , со патент за полесно одржување
Додаток од полиуретанска пена, 3cm потпунка во долниот дел , со цел за регулација на висината на перницата
Димензии 52cm x 32cm , 12cm повисоката страна 10cm пониската страна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
072 932 718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам