1 / 7
Anatomski Pernici
450 МКД
31.07.2022 14:15

Куманово / Куманово

Јадрото е изработено од 100% полиуретанска пена (Сунѓер со висок квалитет)
✅Навлаката е третирана со антиалергиска и антибактериска заштита , со патент за полесно одржување.
✅Димензии: 52cm x 33cm
(9 cm висока страна 7 cm ниска страна)
✅Одржување: навлаката може да се пере на 40°C

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
072 932 718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам