1 / 7
Beli Letni Jorgani (Edinecni i Bracni)
450 МКД
07.08.2022 18:37

Куманово / Куманово

✅ Единечни , 350 денари
✅ Дупли , 450 денари
✅ Надворешен дел:Штепуван микрофибер
✅ Полнило:Силиконско лио
✅ Дупла Димензија 200cm × 200cm
✅ Единечна Димензија 200cm × 150cm
📱 072 932 718

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
072 932 718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам