1 / 1
Vrsime prevoz so traktor nis prilep i okolina
1 МКД
28.11.2022 22:07

Прилеп / Прилеп

Марка:

Други

Година:

2020

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Za sekoja vasa potreba zvonete na 078-234-020

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
078234020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам