1 / 3
digitalna vaga od 1gram do 10 kilogrami
399 МКД
11.12.2022 12:12

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

vagite se novi exstra kvalitet

prajcme po kargo niz cela makedonija

tel za kontakt: 076-666-533

Категорија: Останато

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

Bavarian Edge alatka za tocejne nozevi

399 МКД

vaga digitalna precizna 0.01g/200g

499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам