1 / 4
Apartmani vo centarot na Ohrid
1 МКД
Цената не е фиксна
22.09.2022 16:43

Охрид / Охрид

Se izdavaat apartmani vo strogiot centar na Ohrid, na samiot kej. Apartmanite imaat 2+1 kreveti, sopstvena kujna i kupatilo, poseben vlez i Wifi i parking karticka.
Cena po dogovor.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Filip
Булевар Туристичка 8/16
Потврден огласувач
078914948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам