1 / 7
Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија
2.890 €
25.11.2022 20:56

Неготино / Неготино

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур.
Гуми протект Неготино, тел 075 457 991
ВИДЕО: https://youtu.be/MSVnHLw1Kpo

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
075457991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам