1 / 12
Се продава кујна од медијапан
1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.07.2020 09:26

Аеродром / Скопје

Се продава малку користена кујна од медијапан. На продажба се само елементите од кујната без бела техника. Постои простор за продажба и на белата техника со дополнителен договор. Информации на тел. 070 855 296.
Цената на кујната изнесува 1000 евра со стаклената витрина.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

Данчо
Потврден огласувач
070855296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам