1 / 12
Citroen JUMPY 2.0,88KW,2011 god.So Ladilnik do -25
5.500 €
07.07.2020 17:01

Прилеп / Прилеп

Citroen JUMPY 2.0 88 kw, proizveden 2011 godina EURO 5,Furgon so LADILNIK do -25
Voziloto e vo top sostojba so pominati 360 000 km so kompletna servisna kniska.
Uvezeno e od Germanija i e bez nikakvi mani i nedostatoci.
Cena do registracija: 5500 eur+18%DDV=6490 eur

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
075476576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам