MAGACINSKI RABOTNIK ZA SPREMANJE ROBA PO PORACKI
По Договор
20.10.2021 13:00

Аеродром / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Kompanijata Dijamant 93 Skopje ima potreba od sledniov kadar :

-magacinski rabotnik za spremanje roba po poracki , pakuvanje i lepenje deklaracii.

Za prednost ke se smetaat kandidatite koi imaat iskustvo i poseduvaat vozacka dozvola B kategorija.
Site zaenteresirani moze da pratat CV na email :
angelina@dijamant93.com.mk

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

dijamant93
Потврден огласувач
070366710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам