1 / 10
SE PRODAVA KUKA VO PRILEP
40.000 €
Цената не е фиксна
08.07.2020 14:48

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodava kuka vo Prilep , na ulica istarska , kukata vredi da se vidi , na dobra lokacija, so site dokumenti , se e legalizirano , na dva sprata so 400m2 dvor , cenata ne e fiksna ima prostor za dogovor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dusan
Потврден огласувач
075855711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам