1 / 6
PALMA palma
5 €
27.09.2022 07:56

Василево / Струмица

Palmata e nogu ubava imam dve palmi edinstveni na pazarot cena po dogovor 500€
Tel 071 245 991

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

Јорданчо Јованов
Потврден огласувач
071245991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам