1 / 11
* APARTMANI AXA *
По Договор
03.01.2023 13:36

Охрид / Охрид


* Apartman Axa 1 - raspolaga so dnevna prostorija, kujna, terasa, banja, wi-fi, kabelska tv, parking mesto. Se naogja na ulica Vancho Pitosheski vo blizina na market Tamaro 1.
Ima kapacitet za 2 osobi.

* Apartman Axa 2 - raspolaga so dnevna prostorija, spalna soba, kujna, terasa, banja, wi-fi, kabelska tv, parking mesto. Se naogja na ulica Vancho Pitosheski vo blizina na market Tamaro 1.
Ima kapacitet za 4 osobi.

* Apartman Axa 3 - raspolaga so dnevna prostorija so tv, spalna soba so tv, kujna, banja, wi-fi, parking mesto. Se naogja vo centar, vo blizina na Komercijalna banka, na samo 200m oddalecenost od kejot na Ohridskoto Ezero.
Ima kapacitet za 4 osobi.

Za poveke informacii javete se na 071/787-676.
Ve ocekuvame


Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Jasna
Потврден огласувач
71787676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам