1 / 6
Traktor imt 520 prikolica plugovi prskalica presa gribleri
1 €
Цената не е фиксна
03.01.2023 20:06

Прилеп / Прилеп


Traktor imt 540
Plugovi beogradski
Prskalica 400 litri niska
Presa lifan
077 713 708 Pane

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

seller
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам