1 / 4
Шифоњер (shifonjer)
4.000 МКД
11.07.2020 13:33

Охрид / Охрид

Се продава шифоњер за спална во одлична состојба без никакви оштетувања.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
+38975585505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам