1 / 7
Fiat Stilo 1.9 JTD
2.650 €
05.02.2023 13:33

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Stilo

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo dobra sostojba,registrirana cela
godina,klimatronik,parking senzori,el.stakla,fabricko radio so cd i mnogu druga oprema.Vredi da se vidi cenata e po dogovor!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам