1 / 7
Prodavam kosilka za treva Powerworks
12.000 МКД
Со вклучен ДДВ
03.05.2023 14:53

Карпош / Скопје

Prodavam akumulatorska kosilka za treva NOVA
Powerworks.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070360349
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам