farma
1 €
Цената не е фиксна
05.06.2021 20:21

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva 4000m2 MARKOVA CESMA so Farma od 110m2 ili potocno 10x11m tvrda gradba od betonski blok so galerija podkrovje, mozi da se preadaptira vo magacin ili rabotna hala. Ima struja transformator vo nivata i voda kopan bunar so dobra izdasnost na voda,i asfaltiran pat do nivata .
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

KIRE
Потврден огласувач
070763626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам