1 / 10
velosipedi ch.
2 €
Цената не е фиксна
26.05.2023 16:42

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

16 "

Големина на рам:

26 "

velosipedi vtora upotreba ch.servisirani,delovi,prikolki,drzaci i se za elektricni velosipedi. fb.bike service kavadarci.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071350568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам