1 / 5
Tuner Grundig T 7200
30 €
Цената не е фиксна
10.07.2022 14:51

Куманово / Куманово

Германски тјунер кој извонредно фаќа радио станици дигитален со меморија за седум радиа цена.... ситница 🙂

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
072520000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам