1 / 12
Апартман во Св. Стефан, Охрид / Apartman vo Sv. Stefan Ohrid
1.300 МКД
08.11.2022 10:10

Охрид / Охрид

Издавам апартман - студио - од 35 м2 во населба Св. Стефан, на 200 метри од плажата Славија во објектот до Хотел Маива. Има соба за 4 лица, со балкон кој гледа на запад спрема езерото, целосно опремена кујна и бања.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
078231490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам