1 / 1
Se prodava mesto
9.000 €
Цената не е фиксна
13.06.2022 18:03

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

1

Квадратура:

85 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Dime Dimeski

Se prodava mesto so povrsina od 85 - 90 kvadrati na ulica Dime Dimeski kaj Osnovno uciliste Kire Gavriloski Jane
Mozi da se vidi vo sekoe vreme

Kontakt na tel 071208555

Kontakt na tel 071208555

Kontakt na tel 071208555

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075357707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам