1 / 8
Se izdava apartman vo Ohrid
1 МКД
Цената не е фиксна
06.01.2023 01:35

Охрид / Охрид

Apartman vo Ohrid vo blizina na gradskiot pazar,kompletno opremen so golem dvor i mesto za parking. Slobodno od 21.08.2022

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

DIME
Потврден огласувач
075/247960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам