1 / 2
Pure Class A Single Ended
550 €
11.12.2022 14:16

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Na prodazba dual mono izlezno Mosfet 2×18w na 8hm i 36w na 4ohm pojacalo vo cista A klasa so hiend komponenti (Mundorf, Jantzen itn..)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Emanuel
Потврден огласувач
078398193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам