1 / 1
Plac vo Radisani Плац во Радишани
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.07.2020 19:25

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac vo Radisani na ul.Bel Kamen, na okolu 500 metri od benziska pumpa Okta. Vkupna povrsina na placot e 2.000m2, deliv e na 4 посебни плаца po 500m2.
Lokacijata e na slikata.

Продавам плац во Радишани на ул. Бел Камен, на околу 500 метри од бензиска пумпа Окта. Вкупна површина е 2.000м2, делив е на 4 посебни плаца по 500м2.
Локацијата е на сликата.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078362381
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам