1 / 7
AIWA NSX-D939 Sistem pojacalo cd radio kaseti
4.000 МКД
01.10.2021 12:00

Тетово / Тетово

Aiwa
cd ispravno
radio ispravno
Pojacalo ispravno
Kasetofon neispraven( gumici )
Kvaliteten zvuk vrvna klasa !!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
070703255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам